Hakan Hatipoğlu’ndan sevenlerini endişelendiren haber! ‘Ameliyat olacağım’

Oyuncu ve sunucu Hakan Hatioğlu (44), geçtiğimiz ay Survivor All Star 2024’e veda etmişti. Hatipoğlu, yarışmadan elendiğinde şu ifadeleri kullanmıştı:

Hazırlıksız geldim bu sezona ve gelince büyük bir sakatlık geçirdim, dönüşte ameliyat olacağım. Elimden geleni yaptım ama performansım geceyle gündüz gibiydi. Gündüzleri başka bir Hakan, geceleri düelloda başka bir Hakan. Aradaki oyun farkını bugün 63. düello maçıma çıkarak kapattığımı düşünüyorum ama yine Survivor’dan cebimde bir sürü tecrübe ile gidiyorum.

UÇAKTAN İNER İNMEZ KIZINA SARILDI

Survivor All Star’a veda ettikten sonra yurda dönen Hakan Hatipoğlu’nu havaalanında eşi Gizem Hatipoğlu ve kızı Lila karşılamıştı. Uçaktan iner inmez kızına sarılan Hatipoğlu, hasretin sona ermesinin verdiği mutlulukla gözyaşları içinde kalmıştı.

“HER ŞEY GARİP GELİYOR”

Geçtiğimiz günlerde objektiflere yansıyan Hatipoğlu, ‘Survivor dönüşü her şey garip geliyor alışamadım hala, adapte olmaya çalışıyorum’ demişti.

“KÜÇÜK BİR OPERASYON”

Hakan Hatipoğlu, önceki gün Bebek’de yürüyüş yaparken görüntülendi. Omzunda bir sıkıntı olduğunu söyleyen Hakan Hatipoğlu, “İnşallah ufak bir operasyon ile sorunu gidereceğiz. Salı günü ameliyat olacağım. Küçük bir operasyon. Sonrasında biraz dinleneceğim. Yaz yaklaşıyor, her şey yolunda.” dedi. Hatipoğlu, daha sonra yürüyüşe devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir